Mysağlık
Hoşgeldiniz

Join the forum, it's quick and easy

Mysağlık
Hoşgeldiniz
Mysağlık
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Third Party Tools or İllegaL Hatasına Çözüm

Third Party Tools or İllegaL Hatasına Çözüm Empty Third Party Tools or İllegaL Hatasına Çözüm

Mesaj tarafından ms-kaos Perş. Ekim 28, 2010 1:00 am

Merhaba Arkadaşlar 1-2 Haftadır Knight Onlinenin Sisteminden kaynaklanan bir hata ile karşı karşıyayız Aynı hata bendede vardı kendim deneyerek buldum ve işe yaradığını gördüm kesinlikle sizde benim anlatımımdan sonra bu hatayı almayacaksınız

Hatanın Tamamı :
third party tool or illegal activity has been detected
knightonline will be closed
Bu Hatanın Türkçesi : İllagal (Yasadışı Programlar)Kullanmaktan Knight Online Size Yasaklanmıştır Demektir Bu bir banned Deildir

Bilip bilmeden banneddir deyip milleti korkutmayın!

Hatanın türkçesindende anlaşıldığı üzere siz ****-tbl gibi illagal yasak olan programlar kullandığınızda oyun sizi görmüş ve içeri almamaya başlıyor. Bazı kişiler diyyorki ben hiç **** - tbl kullanmadım nasıl oluyor diyyorlar o da 3.dereceden yani partynizdeki biri kullanıyor sizede aynı hatayı veriyor.

İşte Çözüm ! ! !

1- İlk Olarak Bilgisayar Kullanıcı Hesaplarına Giriniz.

2-Herkesin bilgisayarında olan Guest Hesabı Vardır onu açınız
Not:Guest Hesabı silinmez Kırılmaz sadece kapatılıp açılır

3-Guest Hesabını Oturumunu açtıktan sonra Oturumu Kapatınız

4-Sonra size Bilgisayarınız 2 şık sunacak bir normal oturumunuz ismi neyse birde guest hesabınız Evet ordaki guest hasabınıza basınız

5-10-20 sn sonra oturum açıldıktan sonra knightonline ye girerek Tadını Çıkarınız Artık third party tool or illegal activity has been detected knightonline will be closed Bu sorunu almicaksınız

Not: Oyuna Artık Guest Heabından Gireceksiniz Dier Türlü Yine O hatayı alırsınız.

Nerdeyse Oyunun %40 Bu hata ile Karşı karşıya Sayemde Umarım Bu sorun biter .

Okuyup Yararlanıpta Bir Mesaj yazıp Rep vermeyene bişe demiyorum artık bu kadar uğraştım

Teşekkürler.

ALINTIDIR.

ms-kaos
Çaylak
Çaylak