Mysağlık
Hoşgeldiniz

Join the forum, it's quick and easy

Mysağlık
Hoşgeldiniz
Mysağlık
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sagopa Kajmer - Marifetname

Sagopa Kajmer - Marifetname Empty Sagopa Kajmer - Marifetname

Mesaj tarafından Dr.House Çarş. Kas. 10, 2010 3:17 pm

Verse 1
Hayat bir meyve sepeti kac curukle karsilastim sen hesap et. etme bulma memleketlerinde
soludu her birim ve yatiya kaldi her kolay prim. nedendir egolarinla evlilik cetin ceviz
numunelik. Kastir ! bak canim bu rap kötek misali, yumul yunus bu mikrofon yutuldu yillar aldi
basini vurdu duvara. oldu bende topuna igne sapladim ve lirikal açidan aldim kolla poponu.
zaman yaman saman degerli tasini kir bir an düsün beyin potansiyelle olculen bir aygit olmus,
varsa kullan yoksa bir yedek cikar bagajdan. çikar savaslarinda gazilerimi siraya dizdim
bozmadan. yarinla randevumda kac yabancinin adini gizledim yilmadan, bu filmi izledim an ve
an. akil defterimde hiç bir satiri çizmedim degisti adresim her an.Körkütük asalagiz bu yagiz
delikanlinin adi sago, rapi sakiz olacak agiz yorulacak, goralinin sani iki kat artacak. simdiden
yorum yap.

Nakarat:
Marifetnamem budur halkim al alkisla basa dönsün basim olmadi. bastan dersen aldirmam bu
filmi daha önce izledim sarkisi benden.

Verse 2
Sendeler bir an insanoglu cok dogal. bu bir masal yasamda olmalis kac meyva var ? zaman
dar oldu kisa bir metraj darisi basina bir temenni stili, darasi basina kasina gözüne bak, cok itici
yapmacik tavirlarin komik özenti cok bitik bir tablo boyuyalim, haydi fircani kap. dengelemeli
her seyi ve engebeli bir mantigin yokuslarinda savrulan ve caresiz yuvarlanan bir tas misali
parcalan cok harcanan beyin de var. toparlanin apar topar sopar batakta dibe batar. akil
oyunlarinda incecik bir hile var. ozan sorar kalem cevap verirse halkim anlar asikar bu asik
asna fisna mantık aleminde dandik olgular ve küf tutan masallara bir restim var.

[Nakarat]
Marifetnamem budur halkim al alkisla basa dönsün basim olmadi. bastan dersen aldirmam bu
filmi daha önce izledim sarkisi benden.
Dr.House
Dr.House
Admin
Admin

Koç Mesaj Sayısı : 816

https://mysaglik.yetkinforum.com

- Similar topics